Image

Рухаємось разом від адвокації до порятунку життів

До повномасштабного військового вторгнення Наталія Слободян, була постійним партнером в адвокаційних кампаній «Карітас Краматорськ» щодо розвитку інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами та залучення батьків до розвитку послуги «Раннє втручання» в регіоні. Вона є головою постійної комісії з прав та безпеки дітей «Батьківської Ради Краматорська» при Краматорській міській раді.

З початком військових дій Наталія змінила профіль з адвокації законодавчих змін та розвитку соціальних послуг на надання гуманітарної допомоги. «Просто не могла сидіти без діла, треба було щось роботи», — каже Наталія. Вона почала допомагати вразливим мешканцям у придбанні ліків, які були вкрай необхідні, але відсутні в місті.

За сприяння фахівця з розвитку громад та волонтерства Олени Бєлік до допомоги були залученні волонтери. Завдяки цьому у Львові були придбані ліки, далі передані до Дніпра, а звідти до Краматорська. На все знадобилось 3 дні. Протягом тижня ліки, що були придбані, доставлені до 30 отримувачів, серед яких були й бенефіціари фонду.

Згодом Наталю запросили долучитись до Всеукраїнської громадської організації та ініціативи World Food Kitchen, нові можливості вона корисно використала, щоб допомогти вирішити ще один важливий запит від громади. Так було надано гуманітарну допомогу літнім людям та людям з інвалідністю у вигляді 38 продуктових наборів для Будинку Милосердя «Віфезда», що знаходиться в місті Дружківка, Донецька область.

Ми певні, що такі партнери, як Наталія це один з найголовніших ресурсів організації. Разом розвивали наше суспільство в мирний час, разом рятуємо людей під час війни!

Categories: Без категорії

Залишити відповідь