Image

Соціальний гардероб

«Соціальний гардероб» розпочав свою роботу в липні 2018 році на базі Простору підтримки БФ «Карітас Краматорськ».

Це ініціатива, запущена спеціалістами Кризового центру у відповідь на запит громади, щодо гуманітарної допомоги у вигляді одягу та взуття. Гардероб допомагає місцевим мешканцям зі складними життєвими обставинами та внутрішньо переміщеним особам отримати безкоштовно сезонний б/в одяг.

Благодійна послуга стала можливою завдяки співчуттю громадян м. Краматорськ, які постійно поповнюють фонд гардеробу та спонсорській підтримці мережі магазинів «VIRA», які виступили головним доном гуманітарної допомоги (б/в одягу). 

Вже за перші дні роботи допомогу отримали декілька десятків осіб з числа найбільш потребуючих, також з бажанням віддати свій одяг на благодійність постійно звертаються небайдужі люди.

а допомогою можна звернутись до офісу Простору підтримки за адресою: м. Краматорськ, вул. Південна, 9 (район водоканалу) з 9:00 до 17:00. При собі мати: паспорт, ідентифікаційний код, довідку ВПО (за наявності).

Додаткова інформація за тел. 066 993 28 00

Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами простягає руку допомоги нужденним та запрошуємо до спільної благої справи!

Також ми вдячні ЗМІ, які долучились до розповсюдження інформації про нашу послугу, щоб про неї дізнались всі, кому вона може допомогти.  Статті про «Соціальний гардероб» були опубліковані на сайтах ДTV«Острів», «Вчасно», 6264.com«Донецькі новини».