Image

Далеко фізично, але поруч завдяки творчості

Багато дітей були вимушені поїхати з рідних домівок через війну, там залишились друзі, іграшки, приємні спогади … Діти найбільш вразливі до всіх жахів війни, вони потребують постійної підтримки. Разом з цим не всюди є поруч Карітас, що звернутись туди за допомогою. Тож Центром дітей та молоді за підтримки волонтера та досвідченого спеціаліста по роботі з дітьми Діаною Олександровою було створено ініціативу — Онлайн-простір для підтримки та розвитку.

Кожного тижня проходить онлайн зустріч, де діти спілкуються, сміються та роблять творчі доробки. Згодом до них почали долучатись і батьки, щоб допомагати своїм дітям та разом корисно проводити час.

Після вимушеного виїзду з країни, Діана активно шукала можливості, щоб волонтерити та бути корисною. З цим запитом вона звернулась до «Карітас Краматорськ», де Олена Бєлік фахівець по роботі з громадами та волонтерами запропонували її проводити творчі заняття онлайн.

В рамках своєї діяльності, Діана провела 13 занять та не збирається зупинятись! В рамках волонтерського челенжду ініційованого «Карітас України», вона розповіла про себе та свою мотивацію до волонтерства разом з «Карітас Краматорськ». Ми пишаємось мати таких помічників!

Categories: Без категорії

Залишити відповідь