Image

Свята від помічників Св.Миколаю з проекту «Стійкість та розвиток»

Святий Миколай завітав до дітей буферної зони.

В рамках проекта “Стійкість та Розвиток” БО “БФ “Карітас Краматорськ” в школі с. Берестове відбулося свято Миколая. Існує повір’я, що у День Святого Миколая відбуваються дива, чи не диво відбулося з маленькими школяриками школи с.Берестове. Діточки зустрілися з добрими помічниками Миколая та попросили у них веселого свята!

Чудовий настрій, як в дітей та і в дорослих, святкова атмосфера, запальні танці, цікаві ігри та інтерактивна конкурсна програма – зробили цей захід неймовірно атмосферним! Кожна дитина отримала подарунки та увагу.

Таким чином усі залишилися задоволеними, обіцяли бути чемними і чекати Миколая наступного року.

Святий Миколай завітав у Верхньокам’янську школу

Чудотворець приходить з неба на землю, щоб огорнути любов’ю кожне дитяче сердечко, і сьогодні він не оминув і наших діточок молодших класів, які отримали солодкі подарунки від проекту «Стійкість та Розвиток» БО “БФ”Карітас Краматорськ”.

Щорічно проходить акція “Допоможи Св. Миколаю прийти до дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, дітей сімей ВПО та учасників АТО”.

Цього року вперше діти Верхньокам’янської ЗОШ написали свої листи Св. Миколаю в очікуванні подарунків за те, що були слухняними цілий рік. Дякуємо “Карітас-Коломия” за надані подарунки для наших діточок.

Вітаємо зі світлим святом Святого Миколая, Бажаємо Вам і Вашій родині знайти в його особі надійного заступника і помічника. Нехай він оберігає Вас від бід та напастей, будьте завжди здорові, успішні й щасливі.

Карітас подарував віру в дива в с.Миронівському

Напевно, кожна дитина найбільше чекає свято Святого Миколая. Цей
день дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості й втіхи.

19 грудня співробітники проекту «Стійкість та Розвиток» БО «БФ «Карітас Краматорськ» Миронівської локації, привітати діточок із святом Миколая і вручили солодощі.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято.

Щасливі очі дітей є найбільшою подякою в День Святого Миколая, в якого нам потрібно ще багато вчитися-милосердю, любові та доброти.

Казкова феєрія «Ой, хто, хто Миколая любить»

Кожен народ має як своїх героїв, так і своїх святих. Для українського народу свято Святого Миколая є днем, коли всі чекають на диво і відкривають серця для зимових чудес.

Ось і настала мить, коли Миколай завітав до дітей молодшої школи Званівської локації проєкту «Стійкість та Розвиток». Дійство відбулося зранку, об 11.00 год, 19 грудня. Учні розіграли театралізоване дійство, яке було сповнене моралі та віри в перемогу Добра над Злом.

Діти виконували веселі завдання – збирали зірочки, аби освітити шлях Святому. Ангели-помічники Миколая, допомагали дітям повірити в диво і швидше справитися з усіма випробуваннями.

Учні школи підготували для Миколая сюрприз у вигляді виступів- танці, пісні, акторська майстерність ще раз показали, що у Званівській школі надзвичайно талановиті діти.

Чудотворець зміг потрапити на свято і не з порожніми руками. Солодкі подарунки отримали всі. Таке чудове свято надовго запам’ятається усім гостям.

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *