Image

«Даруємо віру в чудеса» 2019

Одна з найтепліших зимових традицій в «Карітас Краматорськ»― це благодійна акція «Даруємо віру в чудеса», яку вже 3-й рік поспіль реалізує  Простір підтримки. З року в рік ця ініціатива об’єднує людей, громаду, Схід і Захід разом.

Протягом листопада ми збираємо листи з проханням до Св.Миколая від дітей з інвалідністю, ВПО, дітей з багатодітних родин та родин, що опинились в складних життєвих обставинах. Потім цими листами побажаннями прикрашаємо ялинки міста (наприклад, наших постійних партнерів «Дом кофе» Краматорськ), щоб кожен бажаючий міг стати таємним помічником Св.Миколая та здійснити мрію дитини.

Величезною з року в рік є допомога наших колег з БФ «Карітас Коломия», директора фонду отця Сергія Триф’яка та багатьох простих мешканців з Коломиї, які прагнуть підтримати дітей з Донеччини та перетворюють на дійсність мрії незнайомих дітей, що живуть за тисячі кілометрів від них. Добро та милосердя, що поєднують людей, не перестають нас дивувати.

Окремо хочеться згадати одну дівчину з Краматорська, а саме волонтера Карітасу Олену Куштим, яка здійснила новорічне диво ― завдячуючи їй підліток-сирота отримав спортивний велосипед, про який раніше міг лише мріяти.

Пишаємося всіма Вами ― добрими чарівниками, завдяки яким кожного року діти продовжують вірити в чудеса, що творить Св.Миколай!

Categories: Новини

Залишити відповідь