Image

Миколай йде подаруночки несе

19 грудня – День святого Миколая. Це найбажаніший день для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно.

У дні перед святом діти згадують всі свої добрі й злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, не слухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

В рамках проекту «Стійкість та Розвиток» БО «БФ» «Карітас Краматорськ» весело та позитивно пройшла перша в цьому році розважальна програма «Миколай йде подаруночки несе» для дітей молодшої ланки Орлівського НВК.

Це свято для проекту є традиційним і довгоочікуваним як для дітей так і для дорослих.

Діти, поринули в атмосферу справжнього свята. Гарний настрій, радісні емоції та яскраві враження, веселі інтерактивні ігри, вікторини та запальні танці з героями: Красунею Зимою, Чортиком Антипкою, та Добрим Пухнастиком створили справжнє диво. Діти так дружно і завзято виконували всі завдання, що Святий Миколай не міг не завітати до учнів. І як годиться, по традиції, подарував всім дітям солодкі подарунки.

Categories: Новини

Залишити відповідь