Image

«Школа відповідального батьківства» 2019

На початку грудня саме час починати підбивати підсумки року та планувати ініціативи на майбутній рік.

Безумовно, великим досягненням Карітасу в 2019 році є підтримка наших ініціатив Управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації. Це ознака того, що наша робота є актуальною, важливою та відгукається на вагомі соціальні проблеми міста Краматорська. Одним з таких проектів, безумовно, є «Школа відповідального батьківства». Серія тренінгів, яка передбачає роботу з батьками, майбутніми батьками, а також фахівцями, що працюють з дітьми. Це авторський курс, розроблений психологом фонду Оленою Селівановою.

Кожного заняття на учасників чекала насичена програма, що передбачала не тільки лекційний матеріал, але й практичне відпрацювання отриманих навичок та «живе» спілкування, коли обговорювали життєві ситуації, разом чекали відповіді на найболючіші запитання по вихованню дітей, з якими батьки стикаються кожного дня. Із задоволенням батьки приймали участь в тренінгових вправах – грали в «брейн-ринг», застосовували творчі здібності в арт-терапевтичній майстерні, малювали, виконували творчі завдання та шукали разом нові форми взаємодії з дітьми, що засновані на взаємоповазі, розумінні та дружбі.

Позаду 6 сезонів, й враховуючи, що кількість охочих навчатися відповідальному батьківству не зменшується, можна гарантувати, що й в 2020 році «Школа відповідального батьківства» гостинно запросить нових учнів до навчання.

Categories: Діяльність | Новини

Залишити відповідь