Image

КАРІТАС — РОБИТЬ ЛІТО ЯСКРАВИМ

«Літо – це маленьке життя» – співається в улюбленій пісні. А літо з Карітас – це інша планета, відвідування якої може стати захоплюючою мандрівкою.

В межах проєкту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» Карітасу Краматорськ  відбувається літнє таборування.

Спортивні заходи, інтелектуальні поєдинки і творчі конкурси – це ті інструменти, завдяки яким наші співробітники взаємодіють з дітьми. Спеціально створені нами заходи дозволяють отримати нові вміння та навички.

Створюючи заходи чи заняття для дітей, ми робимо їх такими, якими їх надовго запам’ятають. Нові враження, яскраве літо і відмінний настрій – Карітас турбується про це!

Велика вдячність нашому соціальному працівнику, Сухенко Любові,  за наснагу, плідну працю, чуйність, уміння творити добро  і бажання дарувати тепло  і любов дітям.

Діяльність здійснюється в межах проєкту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» Карітасу Краматорськ.

Categories: Новини

Залишити відповідь