Image

ЛІТО + КАРІТАС = РАДІСТЬ ДІТЯМ БУФЕРНОЇ ЗОНИ

Настало довгоочікуване літо. Час відпочинку, розваг, нових вражень. Це приємна і безтурботна пора. Особливо для дітей.

З метою проведення літнього дозвілля для малечі  зі шкіл буферної зони проектом ПСС  Карітасу Краматорськ було організовано змістовну програму.

Рухливі ігри, спортивні змагання,  психологічні та арт-терапевтичні заняття , творчі майстер класи  радують  хлопчиків і дівчат протягом літа.

Так, чудового сонячного дня, психолог проєкту, Марина Мартиненко мала можливість провести захоплююче інтерактивне  ігрове заняття для розвитку емоційного інтелекту дітей «Подорож до себе» у с. Берестовому.

Емоційний інтелект, або як його ще називають EQ, входить до топу найбільш важливих компетенцій у сучасному світі. Щоб відчувати себе комфортно та впевнено  — варто розвивати свій емоційний інтелект. І дбати про це необхідно з самого дитинства.

Вправи «Скринька емоцій», «Емоції у рухах», «Компас почуттів», « Горщик радості» допомогли дітям усвідомити наскільки значення емоцій в життя людини важливе та як віднайти способи екологічного вираження  таких почуттів як гнів, злість, роздратування.

 Виховним моментом заняття було позитивне світосприйняття, повага і любов до ближнього.

По завершенню заняття, кожна дитина отримала смачну солодку вату.

Активності проводяться в межах проєкту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України».

Categories: Новини

Залишити відповідь