Image

Благодійна акція «Даруємо віру в чудеса»

Традиція робити добро об’єднує всі «Карітаси» у світі, а от благодійна акція «Даруємо віру в чудеса» та добро, що робиться завдяки їй об’єднує «Карітас Краматорськ» та «Карітас Коломию», мешканців міст Краматорськ та Коломия, Схід та Захід. Ми раді, що і цей рік попри важкі випробування, що відчув весь світ через пандемію COVID-19 не став виключенням.

Мета акції незмінна подарувати дітям з буферної зони та родин у важких життєвих обставинах віру у світле та добре. Діти ділились своїми заповітними бажаннями в листах до Св.Миколая, а далі ці листи були передані «Карітас Коломия», яка віддала їх мешканцям міста, що прагнули долучитись до благодійності. Також частина листів була розміщена вже традиційно на ялиці в нашого партнеру спеціалізованого магазину «Дім кави», де їх могли взяти для виконання мешканці Краматорську. Ще декілька взяла вчителька зі Слов’янська, щоб разом з родинами своїх учнів теж стати помічниками Св.Миколаю!

Розпочинали в Лимані з нашими партнерами з Лиманський інститут проблем сім’ї та молоді та Лиманського міського центру соціальних служб з якими привітали дітей з родин у важких життєвих обставинах. Дякуємо їм за допомогу!

Далі було селище Північне, що знаходиться в буферній зоні в Торецькому районі, там нам та Св.Миколаю допомогла давні партнери з ГО «Можливість в єдності». Їм теж передаємо слова вдячності за допомогу!

Згодом Св.Миколай з помічниками з Простору підтримки був радий вітати діток з Краматорську у своїй резиденції на час свят. Дякуємо діткам та батькам, які ділились з нами своєю радістю та передаємо слова вдячності всім доброчинцям.

І не забуває, що через кейс-менеджера Простору підтримки святий передав подарунки діткам зі Слов’янську та Святогірську. Там в цьому році й завершились наша благодійна акція.

Хочемо від всього колективу фонду та проєкту «Простір підтримки» подякувати всіх нашим меценатам, які цього року допомогли запалити дитячі серця вірою в диво! Щиро дякуємо, сподіваємось, що і наступного року ми зможемо творити дива разом!

Categories: Новини

Залишити відповідь