Image

«Світ громад» відкрили для себе підлітки селища Північного

Селище Північне, Торецького району місце, де «Карітас Краматорськ» знайшов партнерів в особі місцевих громадських організацій, та активних слухачів з місцевих підлітків. Тому презентувавши їм гру соціальний-симулятор «Світ громад», ми не були здивовані, що вона їх зацікавила.

Підлітки мали змогу спробувати на собі різні соціальні ролі, щоб зрозуміти, як кожен може впливати на процеси, що відбуваються в його громаді. Ми вважаємо, що такі методи неформальної освіти неймовірно добре допомагають зацікавити молодь такими складними темами, як побудова громади чи участь кожної людини в її житті.

Ольга Єфімова керівник проєкту «Активізація громадянської свідомості молоді засобами гри соціального-симулятора «Світ громад», а також за сумісництвом сертифікований майстер гри була результатом задоволена. Вона певна, що тепер кожен з учасників буде більш активно брати участь в житті своєї рідної громади та розуміти, якими можуть бути кроки для її розбудови.

Цей проєкт був реалізований за фінансової підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації в рамках обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на 2020 рік.

Categories: Новини

Залишити відповідь