Image

Карітас поруч: коли разом затишно й цікаво

Проєкт «Стійкість та Розвиток» Карітасу Краматорськ продовжує роботу в школах буферної зони. Дитина, як завжди для нас в центрі уваги. А кімната Карітас продовжує залишатися простором, де кожен може проявити себе, свій творчій потенціал та здібності, місцем, де школярі можуть займатися розвиваючими активностями під супроводом навчених і турботливих соціальних працівників.

Кожен тиждень в Карітас – тематичний. Всі зустрічі пов’язані загальним сюжетом, а подача матеріалу, формати завдань і теми обговорень – адаптовані під вік.

Заняття у Карітас будуються на основі принципу: розуміння внутрішнього світу не менш важливо, ніж вивчення зовнішнього.

Частина занять спрямована на розвиток емоційного інтелекту і рівня самоконтролю. Що ми розуміємо під емоційним інтелектом? Здатність помічати, усвідомлювати свої емоції, стану, а також розуміти, що відчувають оточуючі.

У віці від 7 до 11 років дитина вчиться справлятися з ситуаціями, коли у неї щось не виходить з першого разу (разом грати, дружити, вирішити задачку, зробити поробку). Якщо ці роки пройдуть благополучно, то дитина буде вважати себе успішною, впевненою. На заняттях в Карітас, діти переживають момент «Я можу, у мене виходить!» – і це сприяє створенню у них позитивної самооцінки.

Ми граємо в різні настільні ігри, які розвивають концентрацію уваги, уміння спілкуватися один з одним і працювати в команді. Малюємо, проводимо творчі майстер класи, виготовляємо поробки, експериментуємо, розповідаємо один одному казки, граємо в активні ігри і вчимося застосовуємо навички: спілкування і саморегуляції.

Заняття в кімнаті Карітас допомагають дитині-підлітку відчути себе безпечно в групі однолітків, пережити досвід прийняття ровесниками, брати участь в командних процесах за правилами і,
власне, розбиратися в цих правилах.

Двері Карітас завжди відкриті для Вас!

Робота з дітьми в 6 населених пунктів (с. Званівка, с. Берестове, с. Верхньокам`янське, с. Орлівка, смт. Миронівський, смт. Луганське Донецької області) здійснюється в межах проєкту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на
сході України» Карітасу Краматорськ.

Categories: Новини

Залишити відповідь