Image

БЛАГОДІЙНИКАМ WINNER GROUP UKRAINE – ЩИРА ПОДЯКА ВІД КАРІТАС КРАМАТОРСЬК ЗА НЕЙМОВІРНУ ДОПОМОГУ ШКОЛАМ БУФЕРНОЇ ЗОНИ

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості.  І як добре, що у нашій країні є справжні добродії  WINNER GROUP UKRAINE, які звертають свою увагу і допомагають хлопчикам і дівчаткам, які мешкають і навчаються у буферній зоні.

8 та 9 липня 2021 року співробітниками проєкту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України»  Карітасу Краматорськ було передано гуманітарну допомогу  від WINNER GROUP UKRAINE у вигляді двох чудових, великих телевізорів в Берестівську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області та в Орлівський навчально-виховний комплекс Ясинуватського району Донецької області.

Ці два населені пункти є маленькими селищами, що межують з лінією бойових дій. Така допомога завжди є бажаною та важливою. WINNER GROUP UKRAINE – ви робите велику добру справу, коли звертаєте увагу на маленькі школи і допомагаєте дітям!

Координатор проєкту, Євген Кулік зазначив: «Ви подарували промінчик тепла, посмішку малечі. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто потребує. Поділитися теплом своєї душі з дітьми, створити їм свято, побачити в їхніх очах вогник добра і віри – дорогого коштує. Сподіваймося на подальшу плідну співпрацю. Окрема подяка Карітас України за всебічну підтримку локальних Карітасів».

Ми всі: і команда проєкту ПСС Карітас Краматорськ, і педагогічний колектив зазначених навчальних закладів, і батьки дітей, що навчаються в цих школах, і педагоги, які будуть мати можливість використовувати подаровану, меценатами техніку у навчальному процесі, і звичайно ж, і учні цих шкіл, щиро вдячні WINNER GROUP UKRAINE за таку значну допомогу.

Оснащення сучасною технікою маленьких сільських шкіл –  є потрібною і важливою справою. Щирі посмішки вдячних дітей з населених пунктів на лінії розмежування сяють щастям! Нехай наповняться радістю, теплом та надією Ваші серця. Велика вдячність WINNER GROUP UKRAINE за добру справу!

На фото директори навчальних закладів, учні, педагоги та працівники Карітас в момент передачі гуманітарної допомоги.

Categories: Новини

Залишити відповідь