Image

«Ці діти, як ніхто потребують яскравих вражень», – у прифронтовій Донеччині Карітас організовує для дітей яскраві свята

Проєкт «Стійкість та Розвиток»  вже четвертий рік поспіль організовує «Свято Карітас» для дітей в школі №1 смт. Миронівського. «Нам дуже подобається співпраця з цим навчальним закладом – тут чудовий директор Яна Полякова, високопрофесійний педагогічний колектив та прекрасні діти», зазначає координатор Євген Кулік.

До того ж в кімнаті Карітас працюють надзвичайні соціальні працівники: відповідальні, творчі, креативні, діти їх просто обожнюють –  це Ірина Гусєва та Ольга Волошина. Велика вдячність їм за працю та активну участь в реалізації проєктних задач.

«Ми раді подарувати дітям ці хвилини щастя. Вони задоволені й для нас це найголовніше!», – зауважила організаторка заходу Ірина Гусєва.

Дітей  об’єднались в команди та вирушили у мандрівку на зустріч випробуванням та пригодам. Веселі герої розважали дітлахів на різноманітних станціях.

На станції «Інтелект» команди відгадували загадки, грали в інтелектуальну гру «Назви за 6 секунд» та змогли продемонструвати свою кмітливість та ерудицію.

Станція «Зона гри» порадувала учасників яскравими атрибутами для ігор та командними випробуваннями. Тут хлопчики і дівчатка грали в наступні ігри: «Білка в колесі», «Яскравий парашут», «Спробуй впіймай», «Дженга» та багато інших.

Станція «Досліди та експерименти» –це цікавий та незвіданий світ  науки та різноманітних експериментів, в яких діти брали участь. Основний принцип за яким працювала станція «Еducation and Entertainment» (навчайся й розважайся). Наш професор весело експериментував з дітками, учасники цього неперевершеного дійства не лише спостерігали за науковими дивами й чудесами, а ще й самі брали участь в експериментах.

Великий ажіотаж в дітей викликала «Tattoo»станція. А як могло бути по іншому? Адже тату-майстром був неперевершений Кирил Селіванов спеціаліст по моніторингу та оцінці проєкту, який, доречи,  і сам полюбляє малюнки на тілі. Діти з цікавістю обирали дизайн малюнків та місця їх розташування, а майстер допомагав у нанесенні шедеврів.

Швидкі та спритні команди змогли показати свої вміння на «Спортивній» станції. Тут було безліч естафет та «Смуга перешкод».

Ті, хто не уявляє свого життя без малювання, ліплення, ручної праці, зраділи, коли дізналися що на святі є і «Творча» станція.  Майстер класи, які проходили тут були цікавими. Кожна дитина змогла забрати з собою поробку на згадку.

«Солодка» станція почастувала всіх учасників заходу солодкою ватою та запашним попкорном. Доповнила святкову атмосферу дизайнерська  фотозона, на якій учасники змогли зробити яскраві фото.

Ніхто з дітей НЕ залишився без уваги. Радість, веселощі лунали протягом усього свята. Величезне спасибі всім діточкам за активну участь! Сподіваємося, що було цікаво і весело! До нових зустрічей!

Categories: Новини

Залишити відповідь