Image

День захисту дітей в Просторі підтримки

Першого червня відзначають Міжнародний день захисту дітей, особливу програму для дітей Краматорська підготував Центр для дітей та молоді проєкту «Простір підтримки». Головна тема заходу — права, що мають діти.

Дізнавались про свої основні права маленькі підопічні у формі командного квесту. Розподілившись за кольорами на чотири команди та разом зі своїми капітанами волонтерами діти мали пройти 5 «станцій» та на кожній виконати завдання, а також додаткові призи. Кольори для команд були вибрані не випадково, вони відповідали смужкам повітряної кулі що є логотипом, дитячого напряму роботи мережі «Карітас» в Україні частиною якої є наш фонд.

Повернемось до наших станцій, та трохи розповімо про кожну.

— «Право на громадянство» діти мали за музикою визначити, яку країну загадали ведучі та відповісти чим вона відома у світі. За правильні відповіді отримували подарунки, а як висновок дізнались, що кожна дитина має право на громадянство.

— «Право на сім’ю» учасники разом з батьками взяли участь в майстер-класі з розпису пряників у вигляді той самої повітряної кулі. Потім маленькі майстри могли зійти свої смачні доробки з соком. Родина це підтримка, і кожен має на неї право.

— «Право на медицину» де запрошений експерт Микола Павлов з «Товариства Червоного хреста України» розповів дітям про їх право на безкоштовну медицину та навчив, як зупинити кровотечі при подряпині та бинтувати порізи. Тренер подарував дітям вітаміни та сувеніри від «Червоного хреста».

— «Право на освіту» там команди ознайомились з декларацією права дітей. Згодом була вікторина, де найкмітливіші отримали приємні призи. Також всі діти дізнались, що вони мають можливість отримати освіту гарантовану безоплатну освіту.

— «Право на дозвілля» де волонтери втілили дитячі бажання з допомогою аквагриму та фігур з повітряних кульок. Бо кожна дитина має право на відпочинок, дозвілля та розваги.

Фіналом заходу став «танець миру», який діти вивчили на станції «Право на громадянство», а після всі учасники отримали частування та мали змогу зробити з батьками фото біля фотозони з кульок.

Дякуємо всім учасникам за ваші усмішки, сміх та позитивний настрій! Ми раді, що ви пішли від нас з новими знаннями та подарунками, що будуть приємною згадкою про цей день.

Також ми хочемо подякувати нашим партнерам з «Товариства Червоного хреста України» та дівчатам волонтерам з Краматорського коледжу технологій та дизайну, та Слов’янських ЗОШ №7 і №8. Будемо чекати на вас знов, щоб дарувати дітям радість!

Categories: Новини

Залишити відповідь