Image

Майбутні Краматорські будівники громади

Саме з міста Краматорськ, розпочалось використання нашим фондом гри соціального-симулятора «Світ громади» в освітніх цілях. Тому Ольга Єфімова, просто не могла ігнорувати існуючих бажаючих навчатись граючись та не включити наше місто, до переліку локації, де був реалізований проєкт «Активізація громадянської свідомості молоді засобами гри соціального-симулятору «Світ громад».

Граючи у гру «Світ громад» молодь поліпшує своє лідерські якості, а ще навчається знаходити компроміси під час командної роботи. Тому ми завжди певні, що такі проєкти допомагають нам виховувати освічених, активних та спроможних до створення змін в громаді майбутніх лідерів. Не дивуйтесь, якщо вже скоро ви побачите ці обличчя серед лав активістів, волонтерів та громадських діячів. Ми певні, що «фундамент» їх жаги до позитивних перетворень в громаді було покладено.

Дякуємо нашим гравцям під гри, ми навчали один одного, це було неймовірно!

Цей проєкт був реалізований за фінансової підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації в рамках обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на 2020 рік.

Categories: Новини

Залишити відповідь