Image

«Creative Fest»

«І в десять років, і в сім, і в п’ять всі діти люблять малювать…».
Під таким девізом відбувся цікавий, кольоровий, динамічний «Creative Fest» проєкту «Стійкість та Розвиток» в смт. Миронівський буферної зони.

Захід містив локації , де діти могли спробувати створити зображення в різних техніках малювання — доступних, безпечних, яскравих. Матеріали та поверхню діти обирали самостійно. В процесі польоту дитячої творчості та мистецьких спроб вихованців «Карітас» супроводжували люблячі педагоги.

Хлопчик Артем 12 років розповів: «Коли я малюю, я відчуваю себе щасливим. Я «відключаюся від усього і час навколо зупиняється. В такі моменти я не думаю про проблеми, негаразди і мені не страшно».

Координатор проєкту «Стійкість та Розвиток» Кулік Євен ділиться враженнями: «Мені подобається дитяча творчість … Часто роздивляюся малюнки дітей буферної зони – вони мене вражають. В них приховано багато інформації про душевний і фізичний стан дитини, про її переживання, мрії, побоювання, страхи. Діти не можуть все висловити словами, тому їм легше намалювати».

Головний ініціатор заходу, соціальний працівник проєкту Гусєва Ірина висловила свою думку: «Дитячі малюнки! Вони привертають увагу! Тому що діти сприймають навколишнє по-своєму і висловлюють до нього своє ставлення. У нас в «Карітас» малюють всі діти, винятки вкрай рідкісні, адже вони – творці від природи, навіть коли розмазують фарбу прямо руками. Ми намагаємося підтримати будь-який прояв творчості».

«Малювання для дітей не гра, а серйозна праця, яка вимагає схвалення з боку дорослого, а не критики. Від критики дитяче мистецтво гине або спотворюється. Діти відчувають емоційний зв’язок зі своїми малюнками, і їм дуже важливо, де знаходяться їх малюнки і які люди на них дивитися», – наголошує психолог проєкту Мартиненко Марина.

Categories: Новини

Залишити відповідь