Image

Я маю право

Діти ― це наш шанс на краще, тому вони мають право на щасливе дитинство. «Я маю право» ― таку назву отримав комплекс заходів, підготований спеціалістами проекту «Простір підтримки» в Краматорську та Слов’янську.  Ці два дитячі свята, які відбулися 31 травня, ставили просту ціль ― об’єднати громаду, родини та дітей.

В Слов’янську було організовано цілий невеличкий фестиваль. Формат заходу та залученні партнери допомогли створити свято, на якому кожна дитина незалежно від фінансових можливостей, мала змогу весело провести час. Кошти, виручені з роботи платних локацій, допоможуть Соціальному центру, що опікується вразливими дітьми та молоддю.

Звісно ж, хочете подякувати нашим партнерам, без яких такого результату не вдалось би досягти. Дякуємо проекту «Зміцнення соціальної згуртованості», зоомагазину «СИТИЙ КІТ» та проекту «Тримай ритм серця своєї країни», а також місцевому осередку скаутської організації «Пласт».

В той самий час, з тим самим закликом «Я маю право» в Краматорську розпочалось інше свято. В Просторі підтримки батьки та діти зібрались на свято, яке для них приготували фахівці та волонтери.

Розпочали з веселих ігор та танців на свіжому повітрі. Попри літню спеку до дітей на свято завітав справжній білий ведмідь, в якому лише дорослі впізнали волонтерку центру та досвідчену аніматорку Юлію Белік. Далі на дітей чекали декілька локацій: аква-грим від Марії Москвіної та Ганни Назаренко; майстер-класи з декорування дерев’яних магнітів та брелоків, які провели Дар’я Тіхонова, Крістіна Ломакіна та Дар’я Назаренко; локація з виготовлення шпильок для волосся, яку очолила Наталя Слободян, учасниця ГО «Сила батьківських можливостей» та майстриня й, звісно ж, дитяча кімната, де діти могли відпочити та погратись. У фінальній частині свята на всіх дітей чекало частування солодощами.

Окремо згадаємо, що дітям, які брали участь в «Аукціоні дитячих малюнків» (тут буде посиланням) були передані благодійні внески, отримані від реалізації їх творчих доробків та листи з теплими словами від мешканців міста.

Шановні дорослі, працюймо над тим, щоб наші дітям було забезпечене право, що, на жаль, не прописане в Конституції України, — їх право бути щасливими!

Categories: Новини

Залишити відповідь