«Місто змін» розшукує своїх героїв: відкрито другий набір до акселератору з краудфандингу

👀 Що то таке?

«Місто змін» — це безкоштовна онлайн-програма від команди платформи «Моє Місто» для громадських організацій та активістів, які мають ідею соціального проєкту та хочуть залучити кошти на його втілення.

Основні вимоги:

• Команда учасників налічує 2-3 осіб, включно з лідером проєкту.
  • Проєкт команди неприбутковий та неполітичний.
  • Команда має зареєстровану громадську організацію або знайома з дружньою, яка допоможе з документальним супроводом проєкту.

Програма складається з лекційної частини від спікерів зокрема з Rescue Now, Мінцифри, БУР, «Тепле Місто», а також практичної. Кожна команда обов’язково запускає краудфандингову кампанію та разом з ментором перевіряє здобуті навички.

📌Старт програми — 1 квітня 2024

📝Деталі та реєстрація — за посиланням

«Місто змін» починається з тебе 🧡

Акселератор «Місто змін» реалізовується за підтримки Європейського фонду за демократію (EED), групи ІТ-компаній Netpeak Group, а також за інформаційної підтримки Дія.Освіта.