Image

Волонтери-психологи продовжують навчати підлітків з Краматорську

В тому році ми вже розповідали про курс для підлітків, в рамках якого наші волонтерки-психологині навчали підлітків з Краматорська справлятися зі стресом. Проте після першого успішного курсу Ангеліна та Катерина, які є студентками 4 курсу Національного університету біоресурсів і природокористування України, не планували зупинятися. Продовжуючи цю ініціативу вони успішно набрали другу групу слухачів і розпочали роботу.

З огляду на отриманий досвід, були внесені деякі корективи. Загалом психологині знову провели 7 зустрічей-занять, на яких вони допомогли підліткам зрозуміти, що таке стрес, і навчили їх, як з ним впоратися. Ці навички є важливими для всіх, але особливо для підлітків, які живуть у прифронтовому місті, де стрес є постійним фактором.

Ми вирішили продовжити й нову традицію, додавати до фінальних текстів відгуки. Отже, ось що цього разу розповіли нам батьки підлітків, що навчались за програмою «Діти і війна: навчання технік зцілення».

Ірина: Щиро дякую Вам за допомогу моїй донці. Ця серія зустрічей від БФ «Карітас» допомогла їй знайти своє безпечне місце та точку щастя.

Марина: Ми з донькою хочемо подякувати Вам за Вашу допомогу. Вона стала більш відкритою та комунікабельною. Вона почала більше спілкуватися з друзями та членами родини. Також вона стала більш впевненою в собі та своїх силах.

Олена: Усі консультації були корисними. Немає жодних мінусів, всі добрі та милі. Всі техніки теж круті.

Звісно, й самих учасників ми попросили поділитися їхніми враженнями, і ось, що вони сказали:

Кіра: Я дуже хочу подякувати Вам за цей курс, який справді дуже допоміг розібратися в собі. І окремо хочу сказати велике дякую психологу Ангеліні, з якою я частково намагаюся підтримувати зв’язок, вона прекрасна.

Софія: Участь у програмі «Діти і війна» від БФ «Карітас Краматорськ» була неймовірно важливою та зміцнюючою. Дитячі потреби та психосоціальна підтримка, надані організацією, мають величезний позитивний вплив на підлітків, які пережили дуже болючі травми.

Вся команда проєкту «Адвокація сталих соціальних послуг» виказує слова вдячності дівчатам за таку важливу робота задля дітей. Вітаємо Катерину Рябокінь та Ангеліну Канівець з закінченням навчання в рамках проєкту «Руки допомоги Україні». Тепер вони є сертифікованими тренерками програми «Діти і війна. Навчання технік зцілення».

Сподіваємося на подальше продовження співпраці та нові чудові ініціативи, що змінюють життя дітей та підлітків з прифронтових населених пунктів на краще!

Також за вже гарною традицією учасники в фіналі зустрічей отримали подарунки від фонду.

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *