Image

Волонтери-психологині навчили підлітків Краматорську справлятись зі стресом

Завдяки підтримці волонтерів ми продовжуємо реалізувати онлайн-програми для психологічної підтримки підлітків з Краматорську. Так заручившись підтримкою соціального педагогу Юлії Козлової психологині-волонтери Катерина Рябокінь та Ангеліна Канівець, студентки 4 курсу Національного університету біоресурсів і природокористування України, провели серію зустрічей в форматі «Діти і війна: навчання технік зцілення» для учнів міста Краматорська.

Загалом серія складалась з 7-ми зустрічей-занять на яких психологині пропрацьовували різні теми та навчали підлітків практичним інструментам для опанування стресу, що дуже важливо вміти в прифронтовому місті. 

Ця освітня програма була розроблена колективом фахівців міжнародної організації CHILDREN AND WAR FOUNDATION первинно для організації психологічної допомоги дітям в часі війни в Югославії. У контексті війни в Україні цей підхід, уже апробований в часі подій 2014 року, він дає можливості надати у швидкі терміни грамотну психологічну допомогу великій кількості потребуючих того дітей та родин. Наші дівчата пройшли навчання новому інструменту перед тим, як працювати з іншим.

Ми вирішили, що найкраще у висновку більше розповісти не про, те що зроблено і для чого, а запитати учасників про їх враження. Також ми запитали батьків про їх враження, бо вони першими можуть побачити позитивні зміни в поведінці дітей. 

Ось, що розповіли нам учасники після курсу:

Вероніка: Мені дуже все сподобалось, після цих курсів мені стало набагато легше, було дуже цікаво! Дякую!

Ніка: Я хочу подякувати вам за можливість взяти участь у цій програмі. Сім зустрічей і мільйон емоцій, переосмислення, нові відчуття та багато цікавих практик. Тепер кожен з нас може керувати своїми емоціями, знає, як впоратися з вигоранням у себе і як допомогти іншим у таких випадках. Дякую Ангеліні та Каті, які пройшли цей шлях з нами, допомагали та навчали, долали наші страхи разом. Вигадували цікаві ігри, практики та ситуації.

Валерія: Я хочу подякувати за те, що мала можливість взяти участь в цій програмі. Ці тренінги були для мене дуже корисні та цікаві. Дуже дякую Ангеліні та Каті за класну атмосферу, яку вони створювали для нас. На зустрічах я відчула спокій та підтримку. У такий складний для нас час дуже важливо робити такі ініціативи, які б допомагати людям жити далі. Ще раз дякую!

Вікторія: Я дуже дякую БФ «Карітас Краматорськ» за участь в програмі «Діти і війна», ця програма навчила мене багатьом корисним технікам для заспокоєння, тепер я вмію у будь-якій ситуації знаходити вихід та контролювати свої емоції!

Від батьків ми отримали наступні відгуки:

Алла: Дуже вдячна волонтерам Карітасу за чудові зустрічі для моєї дівчинки Олександри у такий складний для нас час!

Любава: Дякую команді психологів за цікаві тренінги для моїх дітей. Їм дуже сподобалось відвідувати ці заняття в дітей залишилися приємні враження! Це дуже корисно в цей складний час, мати таку підтримку від вас!

Юлія: Після занять моя дитина відчувала полегшення та задоволення від зустрічей. Дівчата, що проводили заняття, були приємними та відкритими до розмов. Донька отримала цікавий досвід і залишились задоволеною.

Світлана: Дякую всій команді БФ «Карітас Краматорськ» та особисто Катерині, Ангеліні, Юлії за проведення цієї програми. У цей важкий час ви допомагаєте добрим словом, знанням і душевною теплотою всім, хто цього потребує. Дуже важливо знати, що поруч є люди, які за покликом свого серця та за своїми людськими принципи присвячують цьому життя. Діти залишились задоволені та мають приємні спогади.

Від себе ми хочемо ще раз подякувати всім учасникам за їх щирість та відкритість. Окремо ж подякувати Катерині та Ангеліні, що обрали наш фонд партнером для своєї волонтерської ініціативи і реалізували таку важливу для підтримки підлітків Краматорську програми. 

Певні, що учасникам будуть дуже в нагоді отримані знання, а також не забувати, як саме вони цього навчились допоможуть отримані після проходження креативні подарунки від нашого фонду.

Categories: Новини

Залишити відповідь