Image

Фахівці Центру для дітей та молоді провели великий тренінг «Все у твоїх руках» для наших партнерів в місті Червоноград Львівської області з Навчально-реабілітаційного центру «Світанок»

Фахівці Центру для дітей та молоді провели великий тренінг «Все у твоїх руках» для наших партнерів в місті Червоноград Львівської області з Навчально-реабілітаційний центр “Світанок”. У межах заходу спеціалісти розповіли про поняття емоційного вигорання, його основні причини та симптоми, визначали умови, яких треба дотримуватися для збереження емоційного здоров’я педагога. Далі за допомогою діагностики фахівці визначили, на якому етапі вигорання перебувають зараз саме вони.

Далі від робітників «Карітасу» дізналися про конструктивні методи боротьби з цим станом. Використавши методику «Колесо життєвого балансу», отримали змогу поглянути на себе з іншого боку: більш цілісно звернули увагу на різні сфери життя та відкрили можливості для розвитку.

Наступною вправою стало створення за допомогою асоціативних карт портрета педагога, який вигорів. Після чого дізналися про методи гармонізації психофізичного стану, а завдяки медитації позбавилися від негативних думок.

У наступній частині тренінгу шукали баланс реальний і баланс бажаний, застосовуючи вправу «Батон». Далі малювали «Персональну кольорову карту» та робили «Професійне дерево зростання». Наприкінці зустрічі у підгрупах зробили «Портрет ресурсного педагога».

Дякуємо колегам за активність, відкритість і позитивний зворотний зв’язок!

Categories: Новини

Залишити відповідь