Image

Допомога місцевим мешканцям та ВПО у Бахмутському та Краматорському районах, які живуть в зоні підвищеного ризику та бойових дій (до 50 км від лінії фронту) з обмеженим гуманітарним доступом (міста та села до 5000 населення) у Донецькій області

В БО «БФ «Карітас Краматорськ» з 01.08.2023 року почалася нова фаза проєкту Basic Needs «Підтримка та забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, що постраждали від війни, які проживають у зоні 0-50 км уздовж лінії зіткнення на Півдні та Сході України», що фінансується МБФ «Карітас Німеччини» за участю GFFO (Міністерство закордонних справ Німеччини).

Зараз проєкт надає допомогу місцевим мешканцям та ВПО у Бахмутському та Краматорському районах, які живуть в зоні підвищеного ризику та бойових дій (до 50 км від лінії фронту) з обмеженим гуманітарним доступом (міста та села до 5000 населення) у Донецькій області.

Критеріями відбору на допомогу є:

  1. відсутність джерела доходу (дохід на 1 особу менше 5 865 грн на місяць);
  2. критичне незадоволення базових потреб;
  3. належність до категорій вразливості:
  • люди з інвалідністю 1 та 2 групи;
  • самотні люди похилого віку (від 60 років);
  • багатодітні родини (від трьох неповнолітніх дітей);
  • самотні батьки/опікуни (мешкають разом з неповнолітньою дитиною);
  • вагітні/годуючі матері з дітьми до 3 років;
  • важкохворі.

На допомогу відбираються люди, які відповідають критеріям з найбільшою набраною кількістю балів, а також не отримують допомогу в інших організаціях

Допомога яку можна отримати:

– одноразову грошову благодійну допомогу (грант) в сумі 6 660 грн на 1 особу, шляхом перерахування на IBAN рахунок. Максимальна кількість допомоги на 1 родину – 4 гранти. Фінансова допомога розрахована для покриття базових потреб на 3 місяці;

– одноразову грошову благодійну допомогу (грант) в сумі 6600 на одну особу для важкохворих (Придбання ліків та медичного обладнання, діагностика, лікування, реабілітація, обстеження, операції) шляхом перерахування на IBAN рахунок.

Передбачається звітування: чеками через 1 місяць після отримання допомоги, але не пізніше двох місяців.

У зв’язку з активними бойовими діями та близькістю до лінії зіткнення співробітники проєкту проводять онлайн реєстрацію, на вищеперелічені види допомоги.

Для цього бенефіціару потрібно встановити додаток WhatsApp або Signal.

Для уточнення інформації, та консультації можна зателефонувати з понеділка по п’ятницю з 09:30 до 16:00 за номером гарячої лінії 0800336734. Там працівники більш детально ознайомлять з умовами участі в програмах надання благодійної допомоги та зорієнтують щодо подальших дій для реєстрації на допомогу в проєкті.

Categories: Новини

Залишити відповідь