Image

Оголошено тендер на закупівлю твердого палива (дрова/брикети)

Доставка має проводиться адресно до домогосподарств в населених пунктах Бахмутського, Покровського та Краматорського районів Донецької області. Населенні пункти будуть визначатись індивідуально від потреб згідно проєкту. 

Метою закупівлі є вибір виробника/постачальника або постачальників (в залежності від можливості постачальників) твердого палива з адресною доставкою та вивантаженням до подвір’я бенефiциарiв.

Предметом закупівлі є постачання твердого палива (кількість може змінюватися в залежності від запропонованої ціни 1 тони/м3 палива.

Брикети:

Обов’язкове фасування твердого  палива в мішки вагою 35 кг або 40 кг або за домовленістю,  включаючи доставку та вивантаження на подвір’я отримувача. Тверде паливо має бути фасоване у мішки поліпропіленові і зашивання мішка повинно бути здійснено машинним способом.

Дрова:

Деревина дров’яна непромислового використання повинні відповідати ТУ У 16.1-00994207-005:2018 «Технічні умови. Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги». Лісоматеріали хвойних та листяних порід деревини: 1-а група (береза, дуб, бук, ясень, граб, клен, в’яз, модрина), та/ або 2-а група (сосна, вільха). Довжина поліна до 30 см., розкол поліна до 15 см.

Детальна інформація прикріплена у файлах.

Контакти

+38 (096) 444 6301

inkognito.a.v@gmail.com

Categories: Новини

Залишити відповідь