Image

Свято «Шкільного портфелика» пройшло для учнів 6 шкіл на лінії розмежування

Яскраві заходи для 6 шкіл буферної зони, на яких  245 дітей отримали чудові портфелики з канцелярським приладдям в межах акції «Шкільний портфелик» Карітасу України.

Початок вересня для співробітників проєкту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» Карітасу Краматорськ  був наповнений чудовими подіями.

Нам випала честь трішки побути чарівниками та передати цінний багаж, у вигляді чудових портфеликів, до дітей зі шкіл буферної зони. Це такі населені пункти: с. Орлівка, смт. Миронівський (ЗОШ № 1), с. Званівка, с. Верхньокам`янське, смт. Луганське, с. Берестове. Для нас було важливим не тільки вручити рюкзаки, але й створити для дітей справжню атмосферу дива.

Організатори підготували для учасників цікаву програму з конкурсами, випробуваннями і розвагами. Діти відгадували загадки, вчилися збирати портфель до школи, співали та танцювали.

Кульмінацією свята стало вручення шкільних рюкзаків з набором канцелярських товарів. Всі діти на подарунок реагували по-різному: хтось трошки губився, хтось із задоволенням позував і по-діловому закидав ранець за спину, а хтось з цікавістю досліджував вміст портфеля. Але на обличчях усіх дітей були написана радість і очікування дива, і це, мабуть, є найкращою нагородою для тих, хто готував це свято.

«Пандемія принесла багато коректив в наше життя, як на глобальному, так і локальному рівнях. Люди повсюдно стикаються з фінансовими викликами, відсутністю роботи, відсутністю стабільності й можливості планувати своє життя. Батьки не впевнені, чи підуть їхні діти в школу, а якщо підуть – то як довго продовжиться навчання в школі у звичному для них форматі.

Посеред цієї ситуації нам потрібно залишатися тими, хто помічає і відповідає на потреби інших, залишається щедрими й чуйними. Тому, щиро дякуємо  всім, хто підтримав акцію “Шкільний Портфелик” в цьому році та допоміг батькам підготувати своїх дітей до школи», – зазначає координатор проєкту Кулік Євген.

Categories: Новини

Залишити відповідь