Image

Свято «Шкільного портфелика» для дітей буферної зони

Вже почався новий навчальний рік і перший дзвоник покликав дітлахів до школи. Навчальні класи знову наповнилися радісним сміхом та веселими посмішками. Хтось з учнів прийшов до рідної школи вдруге, втретє, вчетверте…Ну а хтось переступить шкільний поріг вперше.

Для першокласників Званівської ЗОШ відбулося чудове свято.  Співробітники проєкту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» Карітасу Краматорськ привітали діток – першокласників. Влаштували свято та подарували шкільні рюкзаки  з  канцелярією Також  побажали школярам вдало розпочати новий рік навчання.

Ініціатива «Шкільний портфелик» фонду «Карітас України» зі збору канцелярського приладдя для дітей з родин, які опинилися у складних життєвих обставин, проводиться з 2000 року. Зазвичай, портфелі отримують діти з сімей зі складним матеріальним становищем, діти, що виховуються без матері або батька, діти батьків з інвалідністю, багатодітні родини, вимушені переселенці, а також діти, що були повернуті у сім’ї на період карантину, спричиненого пандемією коронавірусу COVID-19. Їм на сьогодні найважче, адже на їх повернення в сім’ї не чекали, і на утримання цих дітей грошей не вистачає, уже не кажучи про те, що батьки мають подбати про їх навчання і розвиток.

Categories: Новини

Залишити відповідь