Image

Онлайн флешмоб від дітей з буферної зони «Вишиванка – твій генетичний код»

Український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок. 178 родин з маленьких сіл та селищ Донецької області долучились до заходу та продемонстрували колорит українського національного вбрання.

День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Свято у 2020 році припадає на 21 травня, воно покликане популяризувати українську культуру і традиції. В цьому році проєкт «Стійкість та Розвиток» Карітасу Краматорськ вирішив провести флешмоб «Вишиванка – твій генетичний код».

Учасники вдягали вишиванки, малювали, робили аплікації, розповідали вірші, співали українські пісні. Захід в онлайн форматі пройшов яскраво та динамічно. Усі діти отримають цікаві подарунки після завершення карантину.

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

Ми щиро хочемо подякувати всім хто брав участь, побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною, квітучою. Пам’ятайте, що ми – Українці й зможемо все!

Categories: Новини

Залишити відповідь