Image

Конкурс мікро грантів для громад 2020

БО «БФ «Карітас Краматорськ» оголошує конкурс мікро грантів для громад, що опинились в зоні збройного конфлікту, внутрішньо переміщених осіб та громад, які прийняли ВПО.

Ініціатива реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

Мета конкурсу ― підтримка громад, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України, сприяння адаптації внутрішньо переміщених осіб до нових життєвих обставин, створення сприятливих умов для інтеграції внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад за новим місцем проживання, розвиток локальних громад.

Участь у проекті можуть приймати фізичні особи, громадські організації та ініціативні групи, що проживають у м. Краматорськ та Бахмутському, Добропільському, Костянтинівському, Покровському, Лиманському, Олександрівському та Слов’янському районах Донецької області. Розмір гранту становить 20 400 грн. Гранти надаються на конкурсній основі. Заявки приймаються до 19.05.2020.

Пріоритет надаватиметься проєктам, що будуть направлені на роботу з:

  • – дітьми та молоддю, особами та сім’ями, які знаходяться в складних життєвих обставинах
  • – особами й дітьми з інвалідністю та членами їхніх сімей
  • – внутрішньо переміщеними особами
  • – учасниками АТО/ООС та членами їхніх сімей та родин
  • – особами похилого віку

Орієнтовна тематика проектів:

  • допомога потребуючим через розширення доступу та підвищення якості соціальних, освітніх та інших послуг заходи з покращення взаємодії між державним та громадським секторами щодо розвитку соціальної сфери
  • активізація громадян до реалізації соціально-значущих ініціатив в місцевій громаді та у співпраці з релігійними громадами
  • просвітницькі заходи серед населення щодо вирішення актуальних соціальних питань та проблем в місцевій громаді
  • розвиток волонтерського руху та лідерства

Посилання на аплікаційну форму: https://cutt.ly/2tk2xuJ

Звертаємо увагу, що при розробці проєкту необхідно враховувати особливості оподаткування цільової благодійної допомоги в залежності від статусу (організаційно-правової форми) отримувача.

Заявки необхідно надсилати на пошту проєкту: socentr.caritas@gmail.com

З всіх питань можна звертатись за телефоном 066 881 3242 Олена або 066 993 28 00 (гаряча лінія)

Categories: Новини

Залишити відповідь