Image

Карітас + Батьки = можливість для дитини бути щасливою!

“Всі ми родом з дитинства”, “Все – і хороше, і погане – людина
отримує в родині”.

Життя дитини сповнене різноманітних, складних для неї ситуацій та перешкод. І саме дорослі мають навчити знаходити вихід із них, почуватися впевнено й комфортно, бути готовими до труднощів та їх подолання.

Родина відіграє важливу роль у підготовці до життя своєї дитини. Першочергове завдання дорослих батьків, педагогів, соціальних працівників і психологів – навчити дітей бути щасливими.

Становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї. Для нас всіх важливе формування повноцінної особистості дитини: самостійної, відповідальної, упевненої у собі, ініціативної, творчої, з чіткими моральними настановами.

Саме тому, вже другий рік в межах проекту «Стійкість та Розвиток»
Карітасу Краматорськ
батьки 6 шкіл буферної зони мають можливість пройти 4 блоки занять тренінгової програми БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР «ЩАСЛИВА ДИТИНА».

Програма «ЩАСЛИВА ДИТИНА», спрямована на розвиток кращих батьківських якостей та навичок, які необхідні для виховання успішної та щасливої дитини. Практика показала, що основна ефективна форма роботи з батьками це – батьківський тренінг, який являє собою дидактичний прийом, за допомогою якого батьки покращують розуміння процесів, та сприяють розвитку ситуативних взаємозв’язків, необхідних для подолання проблеми, пізнання власних можливостей і нахилів особистості дитини та самодопомоги в проблемних ситуаціях.

Запрошуємо батьків проєктних локацій взяти участь у навчанні!

Categories: Новини

Залишити відповідь