Image

Секрет ефективної роботи проєкту-спільна мета, комунікація та взаємодія команди на всіх рівнях

Візит керівництва — як можливість до професійного зростання, оптимізації та покращення робочих процесів команди.

Проєкт «Стійкість та Розвиток» Карітас Краматорськ 30 та 31 січня 2020 року мав можливість провести 2 насичених та продуктивних дні разом з нашою колегою, проектним менеджером, представником донора Карітас Австрія – Laura Maria Scherer.

Метою локальної команди проєкту було дати Laura Maria можливість прожити 2 дні в реаліях нашої роботи. Координатором Куліком Євгеном було заплановано 2 робочих візити в школи, де ми втілюємо проєкт в життя.

Командою проєкту було відвідано НВК в с. Орлівка. Саме в цій школі «Стійкість та Розвиток» впроваджує пілот – «Програму професійної підтримки педагогів», а також завітали у школу с. Берестового, де учні беруть участь у заняттях по програмі «Безпечний простір», а дорослі – у тренінговій програмі НаУКМА для батьків.

Нам важлива була участь представника донора в різних формах роботи та активностях, аналіз проведення груп та зворотній зв’язок.

Проведення двох абсолютно різних батьківських груп, активні, веселі і водночас ефективні заняття для дітей, групова супервізія підтримки вчителів та впровадження інструменту — «Відкритого діалогу» з розбором складних випадків з педагогічної практики, спілкування з соціальними працівниками вчителями, адміністрацією шкіл та прямими отримувачами послуг-дітьми та батьками дозволили нам практично довести ефективність впроваджуваних технологій та форм роботи в проектних школах.

Ми завжди раді гостям! Діти із задоволенням запросили Лауру долучитись до групового процесу, батьки двох груп з цікавістю сприймали її досвід, слухали історії з її життя, ставили питання, вчителі розпитували про систему освіти в Австрії, адміністрація шкіл висловила подяку та готовність до подальшої співпраці з Карітас Краматорськ.

Ми вважаємо, що такі візити поліпшують комунікацію в проєкті, сприяють створенню довірливих професійних стосунків та дають можливість передати реалії втілення проєкту в життя.

Погані дороги, мовний бар’єр та насичений графік занять виступив як бонус для перевірки стресостійкості представника донора, з якими вона впоралася на відмінно! Дякуємо Laura Maria Scherer за активне включення в процес взаємодії, допоміжні рекомендації обмін враженнями та досвідом.

Categories: Новини

Залишити відповідь