Image

«Тренінг з креативного написання постерів за методикою Loesje»

В смт. Миронівский в рамках проекту «Стійкість та Розвиток» пройшов творчій, атмосферний та наповнений змістом захід. Організатори прагнули познайомити учасників заходу з методикою створення, принципами оформлення та розповсюдження постерів Loesje, показати учасникам заходу кращі слогани, провести «Голосування за Loesje», сприяти створенню атмосфери творчості, довіри, позитиву та вільного висловлення думок, отримати практичні навички в написанні слоганів. Захід проходив протягом трьох годин, що надало можливість розумову працю розбавити і перемежовувати з активними енерджайзерами та руханками.

Психолог проекту відзначив, що надзвичайно корисно проводити такі заходи в їх громаді, бо це нова і цікава техніка, яка допомагає в незвичний спосіб доносити свої ідеї до людей .

Коротка оцінка заходу:

Ось відгук одного з учасників: «Під незрозумілим для нас словом Loesje ховається цілком зрозуміла ідея. Я для себе зрозумів основні правила, щоб слогани вийшли круті і яскраві. Потрібно зібратися групою за чашкою кави десь на нейтральній території. Озброїтися кольоровими ручками або олівцями і придумувати слогани. Головне, щоб вони пробуджували фантазію, були живі та мотивували». Потім на одному листу збираємо все, що накреативили, а потім, передаючи листок по колу, обводимо фломастером найкращі фрази. Наступний етап – нам потрібно оформити слогани в печатному вигляді і розклеювати в дозволенихмістах».

Ось ще один позитивний відгук: «Тренінг був СУПЕР!!! Тепер будемо пробувати писати постери за методикою Loesje ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ п.Марині, вона чудовий тренер, бо не лише познайомила нас з азами роботи, але й зарядила впевненістю, що у нас все вийде! Учасниця тренінгу так описує свої враження в анкеті зворотного зв’язку: «Дуже дякую за тренінг. Фахове викладання матеріалу, вміння тренером тримати аудиторію. Виникає велике бажання відвідувати тренінги ще багато разів».

«Тренінг з креативного написання постерів за методикою Loesje» який проводиться в рамках проекту «Діалог для миру та інтеграції». Приватної установи «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» За підтримки Федерального міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

Партнер проекту з Німеччини – Comparative Research Network.

Categories: Новини

Залишити відповідь