Image

У Слов’янську відкрився новий центр Карітас

21-го лютого, в Слов’янську відбулось відкриття нового центру БФ «Карітас». Центр знаходиться за адресою: вул. Учительська, 2 і є філією Карітас Краматорськ.

Метою фонду є забезпечення соціальної допомоги та підтримки найменш забезпечених верств населення України та зокрема Слов’янська,незалежно від національної приналежності чи віросповідання. На даний момент у благодійному фонді Карітас є чотири проекти для допомоги мешканцям мiста та переселенцям:

  1. Працевлаштування — проект сприяє працевлаштуванню переселенців та місцевих жителів, які в результаті конфлікту втратили основне джерело доходу. У «Карітас» також створена своя спеціальна база безробітних і роботодавців, куди заносяться всі необхідні дані про них. Щодня база поповнюється в середньому 5-6 шукачами. Для того, щоб допомогти їм швидше знайти роботу, проводяться спеціальні курси,тренінги, ярмарки вакансій, організовуються співбесіди з роботодавцями. Крім того, багато безробітних, пройшовши спеціальне навчання, стають одержувачами грантових коштів на реалізацію своїх бізнес-проектів.
  2. Відновлення житла — проект спрямований на допомогу людям, які проживають у безпосередній близькості до лінії проведення АТО, в так званій буферній зоні Донецької і Луганської областей. Завдяки йому люди можуть відновити зруйновані будинки, якi мають ушкодження легкого і середнього ступеня.
  3. Підготовка до зими — програма передбачає різні види допомоги по забезпеченню теплими речами і взуттям, паливом для обігріву, грошовою допомогою на першочергові потреби та продуктовими та гігієнічними наборів.
  4. Простір, дружнiй до дитини — даний проект спрямований на допомогу дітям від 7 до 16 років та їх батькам у різних аспектах життя. Діти молодшого шкільного віку у новому центрі «Карітас» можуть навчитися виконувати домашні завдання, а також краще розвиватися, відвідуючи творчу майстерню. Старшокласникам тут допоможуть підготуватися до ЗНО, а дорослим — впоратися з життєвими труднощами шляхом психологічної та соціальної реабілітації. Для того, щоб стати учасником будь-якої з програм у Слов’янську досить прийти у центр «Карітас». З собою треба взяти паспорт, свідоцтво про народження дитини і довідку переселенця (ВПО).

Більш детальну інформацію про цi програми фонду можна дізнатися за тел.:(099) 284-81-21.

Categories: Новини

Залишити відповідь