Image

Карітас Краматорськ опікується літніми мешканцями прифронтових сіл

Більш ніж 150 літніх людей з населених пунктів смт. Луганське, Миронівський та м.Світлодарська кілька місяців отримували допомогу в межах проекту Health_CU2016 – “Охорона здоров’я та психосоціальна допомога вразливим групам населення, що постраждали в результаті конфлікту та мешкають на контрольованих урядом територіях та неконтрольованих урядом територіях Донецької і Луганської областей, Україна” Діяльність проекту фінансує Карітас Австрії, а реалізує Карітас Краматорськ, одним із компонентів проекту є «Домашня опіка», розпочався проект у червні, та закінчився в грудні.

Метою даного проекту було покращення якості життя соціально незахищених груп населення – здебільшого самотніх важкохворих людей, інвалідів, та поранених під час військового конфлікту – шляхом надання повного комплексу послуг по домашній опіці, та надання соціальної підтримки.

Під опікою соціальних працівників перебувало 150 людей, яким надавалась допомога, а саме:

  • догляд за тілом;
  • медичні послуги;
  • ведення домашнього господарства;
  • вирішення юридичних питань;
  • організація дозвілля;
  • психологічний супровід та інше.

Компонентом проекту «Домашня опіка» займалися 50 підготовлених фахівців, які проходили навчання на базі фонду. Вони також були забезпечені необхідним медичним обладненням. Крім усього видавалися гігієнічні та продуктові набори не тільки підопічним, а і усім хто потрапляв під соціальну пільгу. Всього було витрачено 1,7 мільйона грн. тільки на медикаменти, роздано 750 продуктових наборів та 400 гігієнічних наборів.

Вже стало доброю традицією фонду допомагати найбільш потребуючему населенню України. Завдяки цім заходам підопічні можуть відчути родинний затишок, любов та увагу з боку наших працівників.

Categories: Новини

Залишити відповідь