Image

Конкурс на кращий проект мурал-арту «Толерантністью»

З нагоди Міжнародного дня толерантності Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні у партнерстві з містом Краматорськ та за підтримки Донецької Обласної Державної Адміністрації оголошує конкурс мурал-арту (стінного розпису) на тему “Толерантність”.

Чекаємо на креативні пропозиції на тему терпимості, взаєморозуміння і єдності, адже мистецтво – це універсальна мова, зрозуміла кожному.

Надсилайте свої пропозиції дизайну стінопису у високій якості на адресу marketa.pavlikova@undp.org до 14 листопада 2016, 09:00.

Найкращі проекти мурал-арту будуть представлені на заході “Донеччина за толерантність”, який відбудеться 16 листопада 2016, з 11:00 до 14:00, у місті Краматорськ, вул. Шкільна 9а, Палац культури імені Л. Бикова.

Мешканці міста Краматорськ та гості заходу оберуть кращий проект мурал-арту, а переможець конкурсу матиме змогу реалізувати свій творчий задум у громадському місці Краматорська; витрати на проект будуть відшкодовані ПРООН.

Ініціатива реалізується Програмою відновлення і налагодження миру ПРООН за фінансової підтримки урядів Швеції та Швейцарії.

Categories: Новини

Залишити відповідь