Image

Пологовому будинку й онкодиспансеру Краматорська надано гуманітарну допомогу

0 Comments

23 серпня 2016 року о.Василь Іванюк та соціальні працівники фонду «Карітас Краматорськ» передали лікувальним закладам м.Краматорська гуманітарну допомогу від Карітасу Австрії. 30 функціональних ліжок і 24 тумбочки, що відповідають сучасним стандартам сфери охорони здоров’я європейських країн, будуть встановлені в палатах відділень пологового будинку та онкодиспансера.

Заступник головного лікаря КМУ «Міська лікарня №1» Таїсія Птиця та завідуючий відділенням патології вагітності та акушерського відділення №2 Микола Папін запевнили, що отримана допомога, в першу чергу, знадобиться пацієнтам післяпологового відділення та відділення патології вагітності, які проходитимуть післяопераційну реабілітацію.

Адміністрація Краматорського пологового будинку успішно співпрацює з керівником місцевої парафії УГКЦ о.Василем Іванюком близько двох років. За цей період «Карітас Краматорськ» забезпечив заміну 53 вікон у відділенні патології вагітності. Також фонд неодноразово надавав пацієнтам витратні матеріали.

За оцінками лікарів, надане медичне устаткування вкрай важливе та відповідає актуальним потребам медичних закладів. Воно буде корисним під час лікування онкохворих та пацієнтів Краматорського пологового будинку – мешканців Краматорська, навколишніх районів і міст, населених пунктів буферної зони.

Categories: Новини

Leave a Reply

uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: