Image

Свято Карітас в смт. Луганському пройшло на одному подиху!

0 Comments

В четверг, 24 червня,  співробітники проєкту «СТІЙКІСТЬ ТА РОЗВИТОК» Карітасу Краматорськ спільно з відділом культури смт. Луганське  провели для дітей веселе літнє свято.

Усмішки, радість та сміх линули з кожного куточка  скверу . Так багато діток тут не було давно. Кожен тут міг  знайти щось до вподоби. Окрім того, веселощі, конкурси та танці були на будь-яку категорію діток.

Усіх присутніх чекала цікава, захоплююча подорож – з танцями, піснями та іграми. Під час цієї мандрівки діти «відвідали» 7 локацій: «Творча», «Ігрова», «Танцювальна», «Рибалка», «Подарункова», «Тату», «Інтелектуальна».

Діти об’єдналися в команди, мандрували по станціях, виконували тематичні завдання, заповнювали маршрутні листи, намагалися першими впоратися та перемогти.

Ми порадувати малечу тільки фізичним навантаженням, а й завданнями, де без тактики і мислення точно не обійтися!

До свята приєдналися й військові – подарували малечі солодощі. Справжнім  сюрпризом стала солодка вата,запашний попкорн та символічні даруночки.

Шумно, весело і з великим задоволенням малеча поринула в казковий світ, а найбільшою нагородою для організаторів став дзвінкий сміх дітвори!  Нехай діти ростуть здоровими і щасливими, вчаться і займаються улюбленими справами.

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d блогерам подобається це: