Image

Як захистити себе та ближніх від інфовірусів | Базовий онлайн-курс

0 Comments

З 19 квітня стартує базовий онлайн курс з інформаційної гігієни Як захистити себе та ближніх від інфовірусів | Базовий онлайн-курс Це 5️⃣ лекцій за 1️⃣0️⃣ днів. Курс безкоштовний за умови попередньої реєстрації ? (посилання дивіться в коментарях)?

На ньому будуть вчити, як безпечно поводитися в реаліях нової інформаційної ери та в умовах зовнішньої агресії і внутрішньої напруженості.

З початком ери соціальних мереж, маніпулювати стало легко. Кожен хто має декілька тисяч доларів може впливати на рішення значної групи людей.

Більшість з нас виросли та виховувалися в аналоговий час. Нас ніхто не вчив як споживати інформацію у новій цифровій реальності. Цей курс – перший крок для виправлення ситуації. Він навчить вас базовій інформаційній гігієні.

В рамках нього ви дізнаєтеся:

✅ як руйнувався інформаційний імунітет українців та які наслідки цього для держави і людей?

✅ про нову роль інформації в цифрову еру та яка концентрація в ній інфовірусів. Хто їх створює і для чого?

✅як маніпулюють на телебаченні, в онлайн-медіа, Facebook, YouTube, Google, Telegram, Viber, Вікіпедії.

✅ чому інформаційна гігієна важлива для людини, суспільства, держави.

✅ як споживати інформацію безпечно та вчити цьому інших.Все простою мовою та з сучасними прикладами.

Інформація буде зрозумілою та корисною для всіх вікових груп.

⏰дати та час: о 19:00 19.04 (пн), 21.04 (ср), 23.04 (пт), 26.04 (пн), 28.04 (ср) Організовує волонтерська ініціатива з інформаційної гігієни Як не стати овочем

Курс проводить: Оксана Мороз, засновниця ініціативи, авторка книг з інфогігієни “Нація овочі?” та “Боротьба за правду”. Авторка книг “Нація овочів?” та “Боротьба за правду”. Працювала на стороні маніпуляторів майже 20 років.

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d блогерам подобається це: