Смачна вечеря для безпритульних

0 Comments

17 лютого – Всесвітній день спонтанного прояву доброти ? Доброта – якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки в цей день.

Але саме 17 лютого можна зробити ще більше добрих справ, ніж зазвичай. Тому в цей день учасниці клубу дозвілля 50+ “Щирі серця” та учасниці молодіжного клубу приготували смачну вечерю для безпритульних Слов’янська ?

Велика подяка всім, хто долучився до приготувань та організації цієї вечері! Ви — супер! ? Також дякуємо сестрам Краматорськ Монахині та отцю Петру Цідило за всебічну підтримку та допомогу ?

Реалізується в рамках проєкту «Зміцнення місцевої самоорганізації та соціальної згуртованості громади», за підтримки МБФ «Карітас України» та Renovabis