Image

«Школа відповідального батьківства» II сезон

0 Comments

Темі виховання та покращення взаємодії між батьками та дітьми була присвячена серія тренінгів «Школа відповідального батьківства», яка проводиться в Карітас Краматорськ вже вдруге. Ведуча та автор навчального курсу психолог Простору підтримки — Олена Селіванова.

Навчання в другому сезоні успішно пройшли 13 батьків. Підводячи підсумки, на випускному занятті 26 квітня Олена запропонувала випускникам відповісти на три запитання з метою оцінки пройденого курсу ―«Що сподобалось найбільше?», «Що не сподобалось?», «Що слід було б додати в майбутньому?». Узагальнюючи, хочеться презентувати основні думки, які озвучили учасники.

Всі учасники були щирими та щедрими на вдячність та похвалу. Зокрема, вони приділили значну увагу загальній атмосфері під час навчання та живому спілкуванню ведучої. Подякували за використання діалогових форм ведення курсу та активне вживання метода «питання-відповідь», відзначили продуману та послідовну структуру курсу, яка допомогла отримати зрозуміли відповіді на болючі питання та дізнатись багато нового та корисного. Батьки також зазначали, що проходження курсу стимулювало їх до саморозвитку й бажання надихати дітей до навчання. Влучно зауважила одна з випускниць, що вона тепер дійсно розуміє вислів про те, що дитина є «дзеркалом своїх батьків». Інша учасниця виділила, що завдяки вдалій періодичності курсу вона бачила, як впевнено та поступово з’являються результати спільної роботи.

Складно було учасникам визначити щось, що не сподобалось та потребує змін. Їх слова скоріше стосувалися власних емоцій та стану – важко усвідомлювати, як багато помилок у спілкуванні та вихованні вони допускали. Одна з матусь дуже влучно підсумувала, зазначивши, що «проблема не в дітях, а в батьках».

Було також багато побажань на майбутнє, що обов’язково допоможе покращити курс та розвинути нові ініціативи. Разом зголосилися, що згодом постане необхідність повторення пройденого матеріалу була підтримана думка, що більш ефективним буде сприйняття курсу сімейними парами разом. Бажанням багатьох був схожий курс, але присвячений стосункам між батьками. Цей запит вже в роботі психолога, тож незабаром ми анонсуємо нашу нову ініціативу!

Отже, багато було зроблено, але ще немало потрібно зробити в майбутньому. Запит залишається вкрай актуальним, тож вже незабаром почнеться 3 сезон «Школи відповідального батьківства», в якому нові учасники будуть разом розкривати таємниці відповідального батьківства.

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d блогерам подобається це: