Директора БФ “Карітас Краматорськ”, військового капелана о. Василя Іванюка нагороджено почесним військовим знаком

0 Comments

2 серпня в Україні було відзначено День високомобільних десантних військ. Зі святом бійців 81-ї окремої аеромобільної бригади привітали керівники Краматорської міської ради та ветерани-десантники. Командування нагородило особовий склад бригади медалями, знаками відзнаки та почесними грамотами.

Як стало відомо, в цей святковий день Почесним нагрудним знаком командира 81 окремої аеромобільної бригади “За сумлінну службу” нагороджено військового капелана о.Василя Іванюка.

Працівники фонду вітають директора БФ “Карітас Краматорськ” отця Василя Іванюка у зв’язку з нагородженням його почесним військовим знаком.

Зичимо Вам, пане Директоре, міцного здоров’я, наснаги й успіхів на шляхетній ниві відданого служіння Богу та Україні!

Фото від БФ «Карітас Краматорськ» та редакції «Новости Краматорска».